17.09 – M LIGA XC – Otwock/Meran

Miejsce rozgrywania zawodów: Otwock, góra Meran – dojście do miasteczka zawodów od ul. Reymonta na wysokości numeru 122

Przybliżony program zawodów

11:00 – możliwość zgłaszania się do Biura Zawodów

12:00 – start 1) kategorie: Kids D1, D2, C1, C2 (od dwóch do trzech rund)

Dekoracja po wyścigu + loteria z nagrodami dla dzieci

12:45 – start 2) kategorie: młodziczka*, młodzik*, juniorka młodsza*, junior młodszy, masters II, III i IV, kobiety: juniorka, elita, Ladies (od pięciu do sześciu rund)

*kategorie: młodziczka, młodzik i juniorka młodsza wystartują przed pozostałymi kategoriami z handicapem maksymalnie 8 minut oraz zakończą wyścig po przejechaniu właściwej liczby rund dla swoich kategorii (od dwóch do trzech rund).

Dekoracja po wyścigu

14:15 – start 3) kategorie: junior, masters I, elita (od sześciu do siedmiu rund)


Zapraszamy na słynny wyścig „O Złote Kalesony”!!! Przestaliśmy już liczyć, ile razy się tutaj spotykaliśmy – na oficjalnych zawodach, treningach czy zwykłych ustawkach. To kultowe miejsce już niebawem przejdzie gruntowną modernizację i rewitalizację, ale na razie jeszcze możemy z niego korzystać.

Byliśmy przekonani, że już zeszłoroczna edycja to będzie swoiste pożegnanie się z tym miejscem, ale prace rewitalizacyjne jeszcze się nie rozpoczęły dlatego z przyjemnością zapraszamy Was na MERAN!!!

Od rana na pętli będą zmagać się biegacze, ale od południa przywitamy wszystkich tych, dla których nie straszna jest jazda w trupa przez cały wyścig, którzy nie lubią odpoczywać jadąc komuś na kole, dla których maratony MTB są nudne i tych, którzy – tak jak my – kochają to miejsce!!!

Na razie nie podajemy dystansu i sumy przewyższeń ponieważ czeka nas jeszcze uporządkowanie trasy po pracach leśnych. Niemniej możecie liczyć na to, że będzie tylko lepiej!!!

Nie możemy się Was doczekać!

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM

Zapisy już wkrótce TUTAJ

UWAGA!!! zapraszamy wszystkich zawodników z licencją ELITY do startu POZA KONKURENCJĄ!!! Tacy zawodnicy nie będą klasyfikowani, ale może to być nie lada atrakcja dla wszystkich pozostałych zawodników, którzy będą mogli się zmierzyć z zawodnikami ścigającymi się na ogólnopolskich czy międzynarodowych arenach!