PIKNIK SPORTOWY – WAWER – 15.04.2023

Bądź z nami w sobotę 15 kwietnia!

W imieniu Urzędu M. St. Warszawy, Dzielnicy Wawer zapraszamy na piknik sportowy „AKTYWNY WAWER”

Jako M LIGA Będziemy towarzyszyć Wam w rozpoczęciu sportowych aktywności na terenie dzielnicy, a mają naprawdę dużo do zaoferowania mieszkańcom!

Położenie Wawra sprawia, że ma idealne warunki do aktywności sportowych. Mnóstwo lasów, bliskość Wisły, nowoczesne hale sportowe, siłownie plenerowe – wszystkie te miejsca czekają na fanów sportów. By zachęcić Wawerczyków do ruchu, postanowiliśmy hucznie otworzyć sezon sportowy.

Zapraszamy 15 kwietnia, w sobotę, na imprezę sportową,  na terenie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Helenowie (ul. Hafciarska 80/86). Hasłem  “Aktywny Wawer” będziemy promować piknik  jak i następne sportowe wydarzenia w dzielnicy.

W godzinach 11:00 – 15:00, wokół boiska w Helenowie, odbędzie się szereg pokazów sportowych (m.in. karate i lekkoatletyczny), nasi partnerzy, kluby sportowe, OSiR, pojawią się ze swoimi promocyjnymi stoiskami, informującymi o sportowej działalności w dzielnicy.

Gościem specjalnym, który przeprowadzi rozgrzewkę, będzie kilkukrotny medalista w biegu na 800m – Adam Kszczot. Zachęcamy do zapisów na bieg na 5 km, bieg dla dzieci oraz rajd rowerowy. Link do zapisów będzie dostępny na naszej stronie internetowej i profilu facebookowym dzielnicy.

W programie nie zabraknie lubianej przez dzieci OSiR-owej ruchomej ścianki wspinaczkowej, możliwości gry w disc golfa, bule, nordic walking oraz animacji.

 

Zapisy TUTAJ

 

SZCZEGÓŁY