Aktualizacja kalendarza 2022

Aktualizacja kalendarza 2022 – to musisz wiedzieć!

Zapoznaj się z aktualizacją kalendarza imprez M LIGA 2022

Jesteśmy po bardzo udanym początku sezonu!

Byliśmy z Wami na dwóch biegach „Wygraj z Depresją”, wystartowaliście w 3 etapach M LIGA MTB Maraton, a przygoda szosowa z Tour de Warsaw Prolog rozbudziła tylko apetyty na główny TdW!

Poniżej aktualizacja kalendarza naszych imprez na drugą część sezonu!

Niektórzy z Was czekali zapewne na wyścig XC, który był zaplanowany na koniec maja na Górze Sobotów. Świadomie zrezygnowaliśmy z organizacji tego wydarzenia.

Przez 5 lat organizowaliśmy tutaj M LIGA XC i cieszymy się, że niejako odkryliśmy to miejsce pokazując niesamowity potencjał na rozegranie tutaj zawodów. W zeszłym roku na tym samym terenie odbył się Puchar Mazowsza, w tym roku został powtórzony. Trzeba przyznać, że młodzież zrobiła super pętlę (budując nawet rockgarden!). Tym samym oficjalnie chcemy się pożegnać z tym miejscem gdyż uważamy, że nic lepszego nie da się tam już wymyślić. Od samego początku organizacji imprez przyświecała nam zasada, żeby nie powielać czyichś pomysłów czy miejscówek dlatego Góra Sobotów będzie miała swoich jedynych gospodarzy w postaci zdolnej młodzieży!

Kolejną imprezą, którą z żalem musimy odwołać jest trzydniówka M LIGA Road Race. Jest nam z tego powodu BARDZO przykro ponieważ wykonaliśmy razem z ekipą Na Osi – Kolarska Przestrzeń sporo pracy. Niestety z przyczyn od nas wszystkich niezależnych musimy odwołać tę imprezę w tym terminie i w takiej formie. Nie jest wykluczone, że zorganizujemy jeszcze wyścig szosowy w tym sezonie, ale na razie nie chcemy zapeszać!

17 lipca widzimy się oczywiście na głównym Tour de Warsaw – a o szczegółach będziemy informować już w najbliższych dniach! Bądźcie czujni, ponieważ cała nasza ekipa razem z Michałem Bodkiem szykuje dla Was naprawdę grubą imprezę!!!

Kolejna okazja do spotkania będzie miała miejsce w Zagnańsku k. Kielc gdzie 6 sierpnia śmiałkowie staną na starcie M LIGA Gravel Race, a dzień później odbędzie się tutaj 4 etap M LIGA MTB Maraton

Na 5 etap M LIGA MTB Maraton za prosimy Was 28 sierpnia do przepięknych Zabieżek, gdzie poznacie zmodyfikowaną trasę z pięknym finiszem przy OSP Zabieżki!

Względem pierwotnego kalendarza zmieniliśmy termin „Wyścigu o Złote Kalesony” czyli M LIGA XC na otwockim Meranie! Zobaczymy się w sobotę 17 września… ale to nie koniec, ponieważ tego samego dnia odbędzie się też „Bieg o Złotego Trampka” na tej samej trasie!

Wielki Finał M LIGA MTB Maraton – czyli 6 ostatni etap naszego cyklu zostanie rozegrany warszawskim Wawrze 25 września!

Śledźcie nasze media społecznościowe, tam wszystkie informacje będą przekazywane na bieżąco!

Poniżej dokładna rozpiska

17.07 – Tour de Warsaw

06.08 – M LIGA GRAVEL RACE – Zagnańsk

07.08 – M LIGA MTB Maraton – 4 etap – Zagnańsk

28.08 – M LIGA MTB Maraton – 5 etap – Zabieżki

17.09 – M LIGA XC – Meran

17.09 – M LIGA CROSS RUN – Meran

25.09 – M LIGA MTB Maraton – 6 etap – FINAŁ – Wawer