STREFA MOCY – nowym partnerem naszego cyklu

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!!!

Strefa Mocy została partnerem M LIGI

Największa sieć sklepów specjalizujących się w odżywkach, suplementach diety i preparatach prozdrowotnych od tego sezonu będzie wspierać nasz cykl.

Dzięki Ich wsparciu będziecie mogli wygrać w losowaniu atrakcyjne pakiety, a na bufetach nie zabraknie Wam batonów i żeli energetycznych!

Strefa MOCY Działa od 1999 r. oferując nie tylko sprzedaż, ale również czynne doradztwo w zakresie żywienia i treningu. Akcesoria treningoweshakeryodżywkiwitaminysuplementy – wszystko to możecie znaleźć nie tylko w sieci sklepów stacjonarnych, ale również w sklepie online.

Prócz bardzo szerokiej gamy asortymentu bardzo wielu producentów, Strefa MOCY posiada również serię akcesoriów i produktów pod własnym brand’em, w tym MEGA krem orzechowy, który skradł nasze… kubki smakowe 😛

Niezależnie od dyscypliny, jaką trenujesz – bieganie, kolarstwo, kulturystyka, crossfit, a może wspinaczka? – na pewno znajdziesz u w Strefie MOCY suplementy i odżywki, dzięki którym Twoje sukcesy sportowe pojawią się szybciej i łatwiej. A może robisz sylwetkę na lato albo chcesz schudnąć dla zdrowia i dobrego samopoczucia? Doradcy Strefy MOCY, a wśród nich doświadczeni trenerzy i dietetycy, z całą pewnością będą wiedzieli, jak Ci pomóc!

Bardzo cieszymy się z tej współpracy!

Pierwsze zestawy będziecie mogli wylosować już podczas imprezy 24 kwietnia!