Kalendarz imprez M LIGA – 2023

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kalendarz wszystkich imprez na 2023 rok!

JEST!!! JEST!!! JEST!!!

Mamy jeszcze parę kwestii do potwierdzenia, ale już dziś możemy powiedzieć, że BĘDZIE SOCZYŚCIE!

Przyszykowaliśmy dla Was 5 etapów maratonów MTB. Obiecujemy, że wyciśniemy z terenów wszystko, co najlepsze.

…ale po kolei!

  1. Na początek pobiegniemy w szczytnym celu. Już po raz trzeci będziemy wspólnie z Wami, z uśmiechem produkować niesamowite ilości endorfin, żeby pokazać, jak ważny jest sport i aktywność fizyczna w walce z chorobami psychicznymi! III Bieg „Wygraj z Depresją” tym razem na początku marca, już po feriach zimowych!
  2. Inauguracja sezonu w Maratonach MTB to będzie KWINTESENCJA kolarstwa górskiego!!! Takiej trasy na Mazowszu jeszcze nie było! Połączymy DWA najlepsze etapy, a jeśli Wam powiemy, że przy tworzeniu trasy siły połączą Kamil Karwat i Paweł Kołodziejek, to większej reklamy chyba nie musimy robić!
  3. Na drugi etap zabierzemy Was do Łodzi. Na razie czekamy jeszcze na ostateczne potwierdzenia, ale raczej na pewno będzie to TURBO trasa w lasach łagiewnickich przygotowana przez Przemka Kryściaka. Ta trasa BARDZO przypadła Wam do gustu podczas zeszłorocznej inauguracji. Pętla zostanie nieco zmodyfikowana ponieważ chcielibyśmy niemal w całości wykorzystać trasę stworzoną przez ekipę Cyklobomby i ekipę Cyklomaniacy, którzy odwalili KAWAŁ roboty. Jesteśmy pewni, że trasa będzie prawdziwym sztosem!
  4. Na trzeci etap zabierzemy Was do Zabieżek. Trasa – w zeszłym roku bardzo zmodyfikowana przez Sylwka Rumsickiego, a i tak przez niektórych postrzegana jako łatwa 🙂 …dlatego postaramy się jeszcze ją utrudnić, żeby najbardziej wymagający zawodnicy byli zadowoleni 😉
  5. W połowie czerwca na swoje tereny zaprosi nas Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe „Pod Bartkiem” oraz Wójt Gminy Zagnańsk. Wspólnie zorganizujemy dla Was 24AGNAŃSK CHALLENGE czyli 24-godzinny MTB Maraton! Będzie to prawdziwe wyzwanie zarówno indywidualne, jak i drużynowe!
  6. …….werble…. wspólnie z Michałem Bodkiem podjęliśmy decyzję, że nasz czteroletni plan TdW Prolog nie może się tak skończyć! Dlatego w drugiej połowie sierpnia zaprosimy Was na drugą edycję Tour de Warsaw Prolog – szczegóły dotyczące formuły tego wydarzenia poznacie już niebawem!
  7. W ostatni weekend sierpnia wrócimy do gościnnego Zagnańska żeby wspólnie przeżyć przygodę GRAVELOWĄ. Wykorzystamy super trasy szutrowe, prócz tego będziecie mieli możliwość przejechania po nowiutkich ścieżkach rowerowych.
  8. To będzie TOTALNE zaskoczenie! Jeszcze dopinamy szczegóły, ale wszystko wskazuje na to, że na czwarty etap M LIGA MTB Maraton zaprosimy Was wspólnie z Prezydentem Miasta Zgierz do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Malinka”. Za przygotowanie trasy będzie odpowiedzialny nasz łódzki specjalista Przemek Kryściak, który szykuje dla Was iście KRÓLEWSKI ETAP!!! Szczegóły podamy Wam już niebawem, ale szykujcie się na jedną z najbardziej wymagających tras M LIGI!!!
  9. Na finałowy, piąty etap zabierzemy Was do stajni Mirabell w Dąbrówce, koło Celestynowa. Dwa lata temu odbył się tutaj finał, a w zeszłym roku półmetek naszego cyklu. Trasa była niezwykle urozmaicona, ale to jeszcze nie jest ostatnie słowo!
  10. Cały sezon zakończymy w listopadzie III Biegiem Pluszowego Misia, na którym nie może Was zabraknąć!

 

Wiemy, że nasze hasło #fortoughonesonly (czyli tylko dla twardzieli) nie jest pustym sloganem i nasz cykl wybierają naprawdę ambitni zawodnicy. Dlatego też nasz kalendarz ułożyliśmy tak, aby nie kolidował z cyklami, które obok M LIGI wybieracie najczęściej. Staraliśmy się również nie komplikować Wam wyboru pomiędzy nami a wyścigami etapowymi co prawie się udało.

Wychodząc z założenia, że nie ILOŚĆ a JAKOŚĆ dajemy Wam PIĘĆ soczystych etapów MTB, dwie imprezy biegowe z super atmosferą, wyjątkowe wydarzenie szosowe oraz GRAVEL i maraton 24-godzinny, których z pewnością nie zapomnicie!

PS. Z naszą ekipą i drużyną iBOX M LIGA Racing Team będziecie mogli się spotkać również na innych imprezach i wyścigach, w których również sami weźmiemy udział jako zawodnicy, zarówno w kraju jak i za granicą… a dla amatorów szosy szykujemy profesjonalne ustawki treningowe tak więc trzymajcie rękę na pulsie!

Poniżej kalendarz imprez, które szykujemy dla Was w tym roku.

 

Pozdrawiamy serdecznie

Ekipa M LIGI