Słodki FINAŁ w Celestynowie

Firma OSKROBA wesprze Finał cyklu Mała Liga MTB Maraton

Historia firmy OSKROBA sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku, kiedy to Wacław Oskroba otworzył pierwszą piekarnię. Rodzinną tradycję kontynuowali jego synowie, Stanisław i Ryszard, a od 1981 roku pielęgnuje ją wnuk Wacława ze swoją rodziną. Przez lata z małej piekarenki z jednym piecem firma ta stała się dużą piekarnią dysponującą trzema zakładami produkcyjnymi. Mimo nieustannego rozwoju OSKROBA nadal jest firmą rodzinną, w której doświadczenie, wiedza i tajniki zawodu przechodzą z pokolenia na pokolenie i która nieustannie czerpie z polskich tradycji piekarskich.

Dla firmy OSKROBA bardzo ważna jest również wielopłaszczyznowa odpowiedzialność społeczna: m.in. troska o konsumentów, środowisko naturalne, relacje z pracownikami, czy właśnie działania prospołeczne. Wśród nich jest wspieranie placówek oświatowych czy lokalnych inicjatyw, jak np. zawody sportowe.

Jest nam bardzo miło, że firma OSKROBA zgodziła się wesprzeć nasz wyścig. Podczas Finału 20 października będziecie mogli skosztować pysznych, świeżych ciast i ciastek 🙂

 

Bardzo dziękujemy za wsparcie