BIKE ATELIER Warszawa Partnerem cyklu M LIGA

W nowym sezonie nowi partnerzy

Z przyjemnością informujemy, iż w sezonie 2022 do grona sponsorów i partnerów dołącza BikeAtelier Warszawa.

Cieszymy się, że załoga z ponad 20-letnim doświadczeniem będzie wspomagać nasz cykl.

Sieć BikeAtelier to sklepy i serwisy DLA WSZYSTKICH, bez różnicy czy rower służy Wam do „podjechania po bułki”, dojazdu do pracy czy też do treningu bądź ścigania.

Dlatego też po każdym wyścigu będziemy losować nagrody od BikeAtelier Warszawa.

Losowanie będzie się odbywało na Facebooku a szczęśliwców będziemy wybierać pośród WSZYSTKICH zawodników, którzy wzięli udział w danym wyścigu. Dzięki temu nawet jeśli w momencie losowania kogoś nie będzie na transmisji, będzie można odtworzyć jej zapis. Później wystarczy tylko pójść z numerem startowym do sklepu Bike Atelier Warszawa przy ul. Kolistej 9 i zrealizować wygrany voucher!

W trakcie samych zawodów będziecie mogli liczyć na pomoc serwisanta,  ale nie tylko na to. Szczegóły już niebawem pojawią się na naszym facebooku!

Z kierownikiem sklepu, Robertem Zalewskim znamy się już bardzo długo. Ścigaliśmy się ramię w ramię na niejednym wyścigu… Gdzieś w obszernych archiwach internetów można znaleźć masę zdjęć kiedy jeszcze byliśmy piękni i młodzi 🙂

Część z Was z pewnością kojarzy jeszcze drużynę rowerek.eu, która swego czasu była bardzo licznie reprezentowana głównie na mazowieckich imprezach.

Teraz dawna sportowa rywalizacja, ale też niejednokrotnie współpraca w peletonie zamienia się we współpracę przy cyklu M LIGA!

Mamy nadzieję, że współpraca będzie się rozwijać w przyszłości!