Federacja Przedsiębiorców Polskich partnerem M LIGI

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż od tego sezonu rozpoczęliśmy współpracę z Federacją Przedsiębiorców Polskich

Federacja Przedsiębiorców Polskich jest reprezentatywną organizacją zrzeszającą przedsiębiorców, członkiem Rady Dialogu Społecznego, której nadrzędnym celem jest zapewnienie właściwego rozwoju oraz bezpieczeństwa najważniejszym podmiotom na polskim rynku pracy – pracodawcom i pracownikom. Reprezentuje interesy przedsiębiorstw i instytucji zrzeszonych w ramach Federacji, nieustannie dążąc do poprawy jakości funkcjonowania polskich firm zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

Federacja Przedsiębiorców Polskich (FPP) podejmuje inicjatywy, które mają kształtować odpowiedzialną, zrównoważoną politykę – efektywną z punktu widzenia pracodawców oraz gwarantującą wysokie bezpieczeństwo pracownikom. Dialog – podejmowany przez FPP – ma uwzględniać opinie wszystkich uczestników polskiego rynku pracy, a następnie – na drodze wielostronnego kompromisu – budować trwałe relacje między poszczególnymi organizacjami oraz przedstawicielami władzy publicznej.

Jesteśmy pewni, że przy wsparciu tak poważnej i dużej organizacji dotrzemy do szerokiego grona podmiotów i osób chcących zarówno promować jak i wspierać nasze działania.

Czujemy się docenieni i zauważeni. Wierzymy, że jako ludzie kochający sport dotrzemy wspólnie z FPP do pracowników polskich przedsiębiorstw i postaramy się z całych sił zarazić Ich miłością do aktywności fizycznej.