Cenna nagroda na koniec sezonu – rozlosujemy ją wśród najwytrwalszych

Wśród zawodników, którzy będą klasyfikowani w generalce (dorośli zawodnicy z dystansów TRIAL, ADVENTURE i CHALLENGE) podczas finału w październiku wylosujemy niezwykłą nagrodę!!!

Sabinę Rzepkę poznałem podczas startu w chorwackiej etapówce 4 Islands. Ta niepozorna dziewczyna to wielkokrotna Mistrzyni Polski w Cross Triathlonie i Cross Duathlonie, 12 zawodniczka mistrzostw świata w cross triathlonie. Zwyciężczyni pucharu Chorwacji w maratonie MTB… to tylko część Jej trofeów! Pani dr Nauk o Kulturze Fizycznej dołożyła mi nieźle podczas tamtego wyścigu jadąc w parze mieszanej. Najczęściej na trasie mówiliśmy sobie krótkie „cześć” i tyle Ją widzieliśmy 😉

Po jednym z etapów siedząc przy pysznej kawie w chorwackim słońcu Sabina opowiadała o tym, jak wspólnie z Jackiem realizuje swoje marzenie, którym jest budynek z apartamentami pod wynajem… mówiła, że ma być to miejsce dedykowane pasjonatom sportu, kolarzom (ale nie tylko), którzy chcą potrenować w pięknych okolicznościach chorwackich krajobrazów. Pomysł na to miejsce zrodził się z szacunku i podziwu dla osób, które takie marzenia już zrealizowały. Jak na prawdziwą sportową fighterkę przystało Sabina obiecała sobie, że jeśli nadarzy się taka możliwość, to to po prostu zrobi 🙂

Na trasie między Polską a Chorwacją Sabina zna chyba każdy zakręt. Jak sama mówi jest emocjonalnie podzielona na te dwa kraje, ale determinacja czyni cuda i działa mobilizująco… cel został osiągnięty!

BLUE MARINA APARTMENT to obiekt, który spełnia „specyficzne” wymagania sportowców, którzy mogą spędzić miło nie tylko czas podczas treningu, ale i poza nim. Można powiedzieć, że w tym regionie Chorwacji cywilizacji jest nieco mniej 😉 plusem tego jest czyste powietrze i prawdziwe EKOLOGICZNE jedzenie. Podczas 4 Islands osobiście przekonałem się, jak kultorowo my, Polacy jesteśmy podobni do Chorwatów, dlatego w  otoczeniu białych skał, lazurowej wody i południowego słońca można się poczuć trochę jak w domu… nie dziwię się Sabinie, że wybrała to miejsce!

Dodatkowym atutem, który należy wziąć pod uwagę planując np. przedsezonowe obozy treningowe jest fakt, iż nie ma tutaj zimą aż tak wielkich różnic temperatur więc trenuje się miło a po powrocie zminimalizujemy ryzyko chorób wynikających ze zbyt obciążonego układu odpornościowego. Czego chcieć więcej?

Teraz wystarczy tam już tylko pojechać!

Sabina Rzepka (fot. FB Sabina Rzepka)

NO WŁAŚNIE!!! Jeden szczęśliwiec będzie miał taką możliwość! Podczas finału cyklu M LIGA MTB MARATON wśród dorosłych zawodników z dystansów TRIAL, ADVENTURE i CHALLENGE, którzy będą klasyfikowani w generalce (min. 4 starty) wylosujemy voucher dla 2 osób na 7 dniowy pobyt w BLUE MARINA APARTMENTS!!!

Dlatego warto dać losowi szansę!

Dziękujemy za tak cenną nagrodę i życzymy Sabinie i Jackowi sukcesów sportowych oraz gości dzielących pasję do sportu!