JAK DOJECHAĆ NA FINAŁ???

Pytacie jak dojechać na finał? Już informujemy!

Jak często nawigacja lub wujek google wywiódł Was w pole? …no właśnie 🙂

Przeanalizowaliśmy wszystkie możliwe dojazdy do Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie i wiemy, że google maps kłamie 🙂 Jest to z pewnością spowodowane brakiem aktualizacji map o ostatnie remonty dróg oraz przejazdów kolejowych.

Dlatego podajemy Wam BARDZO WAŻNE informacje oraz różne warianty, jak dojechać na finał. Weźcie je pod uwagę podczas planowania dojazdu na zawody.

WARIANT 1 – dojazd z Otwocka

Jadąc z Otwocka mijamy wieś Dąbrówka i na rondzie skręcamy w prawo na celestynów (nie jedziemy prosto ze względu na zamknięty przejazd kolejowy). Później skręcamy w lewo i wracamy do ul. Prostej, później skręcamy w prawo i stąd już PROSTO DO „CEL’u”

 

WARIANT 2 – dojazd od DK nr 50

Jadąc od strony Góry Kalwarii lub Mińska Mazowieckiego musimy skręcić w ul. Wojska Polskiego. Nawigacja z pewnością będzie kierować Was w drogę szutrową, ale jedziemy prosto, również do ul. Prostej, później skręcamy w prawo i stąd już PROSTO DO „CEL’u”

 

WARIANT 3 – dojazd od DK nr 17

Jadąc z Warszawy (od Zakrętu) lub np. z Lublina DK nr 17 skręcamy na miejscowość Jatne, jedziemy cały czas prosto, tak jak prowadzi nas droga (ul. Skrytego). dojeżdżamy do ul. Prostej, skręcamy w lewo i stąd już PROSTO DO „CEL’u”

 

Samochody zostawiamy na leśnych parkingach oraz wzdłuż drogi dojazdowej do Centrum Edukacji Leśnej. PROSIMY O PARKOWANIE W TAKI SPOSÓB, ABY POZOSTAWIAĆ SWOBODNY PRZEJAZD I NIE ZASTAWIANIE INNYCH PARKUJĄCYCH

Dokładny adres Centrum Edukacji Leśnej to Wojska Polskiego 46, 05-430 Celestynów

Pozdrawiamy serdecznie

Ekipa Małej Ligi