Pierwsza pomoc na rowerze!

Bezpieczeństwo na rowerze to podstawa udanej wyprawy, wycieczki czy wyścigu!

Większość z nas wraz z połknięciem bakcyla rowerowego została zainfekowana wirusem cyklozy (wiecie o czym mówimy, prawda?) 🙂

Objawy tej „choroby” to najczęściej nienaganna stylówa, poszukiwanie nowych części do roweru… nowych i oczywiście lżejszych 🙂 … wszystko musi nie tylko super działać, ale też pięknie wyglądać 🙂

Do tego dokładamy wytopioną, koniecznie ogoloną łydę i już możemy brylować w szerokim środowisku kolarzy.

Przy całej tej zabawie jaką niewątpliwie daje nam rower nie możemy zapominać o najważniejszej kwestii – o BEZPIECZEŃSTWIE!

Oczywiście najlepiej jest się NIE przewracać na rowerze, ale jeśli już do tego dojdzie często okazuje się, że nie jesteśmy przygotowani do niesienia podstawowej pomocy.

Aby być przygotowanym na takie sytuacje nasi ratownicy z ekipy FANTOM opierając się na swojej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu opracowali apteczkę rowerową z niezbędnym podstawowym wyposażeniem, w skład którego wchodzą: chusta trójkątna, koc ratunkowy, bandaż, maseczka do sztucznego oddychania, rękawiczki winylowe i chusteczki dezynfekujące.

Apteczka jest lekka i bardzo poręczna. Można ją przyczepić w dowolnym miejscu roweru, schować do tylnej kieszonki, czy umieścić zamiast bidonu.

Już 24 czerwca podczas najbliższego wyścigu taką apteczkę będziecie mogli nabyć od naszych niezawodnych ratowników, którzy towarzyszą Małej Lidze od samego początku.

Zachęcamy do zakupu, ponieważ bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Pozdrawiamy

Ekipa Małej Ligi