OŚWIADCZENIE

OŚWIADCZENIE – imprezy M LIGA a obecna sytuacja

Z przykrością musimy poinformować, że po szerokich konsultacjach podjęliśmy ostateczną decyzję o przesunięciu inauguracyjnego startu cyklu M LIGA MTB Maraton, który był planowany na dzień 28 marca. Staramy się odłożyć na bok emocje i przyglądamy się sytuacji jednak w obliczu dużego zagrożenia musimy respektować wszystkie rozporządzenia i rekomendacje władz lokalnych i ogólnopolskich.

Organizacja takiej imprezy byłaby w takiej sytuacji kompletnie nieodpowiedzialnym posunięciem.

Zgodnie ze statutem naszego stowarzyszenia nasze cele to m.in. promocja zdrowego stylu życia i kultury fizycznej oraz sportu. Obecna sytuacja wcale tego nie zabrania a tylko nieco ogranicza. Po prostu w tym czasie musimy do tego podejść inaczej. 

Z naszej strony nie zalecamy wspólnych treningów ani spotkań w większym gronie… jak już to było wielokrotnie podkreślane – to nie jest czas ferii. Dlatego starajcie się przeżyć ten okres stosując się do wskazań i rekomendacji – czyli zostańcie w domu! W literaturze i internecie jest cała masa ćwiczeń i aktywności, które możecie wykonać w domu!

Jeśli już nie będziecie mogli wytrzymać idźcie na spacer albo jedźcie na trening do lasu… SAMI… nie w grupie!!!

Niech przez ten najbliższy czas przyświeca nam hasło: JESTEM ODPOWIEDZIALNY!

Jeśli chcecie być odpowiedzialni razem z nami pobierzcie na swoje zdjęcie profilowe na Facebooku odpowiednią nakładkę M LIGI „JESTEM ODPOWIEDZIALNY”

Życzymy Wam przede wszystkim zdrowia!!!

O dalszych szczegółach (ewentualnych nowych terminach czy nowych przesunięciach w kalendarzu, które również musimy brać pod uwagę) będziemy Was informować na bieżąco! Pracujemy nad aktualizacją kalendarza!

 

Pozdrawiamy Was gorąco!

Ekipa M LIGI