Mała Liga XC zimą – ale na przełaju!

Ekipa Małej Ligi XC zaprasza na wyścigi przełajowe

Nie chcieliśmy rozstawać się z Wami aż do następnego letniego sezonu!

Dlatego zdecydowaliśmy się na współorganizację wyścigów przełajowych.

Z praktyki wiemy, że doświadczenie i naukę najlepiej zdobywać małymi krokami, dlatego na początku naszej przygody z tą niezwykle ciekawą dyscypliną, jaką jest cyclocross nie organizujemy całego cyklu. Pod „szyldem” Małej Ligi Cyclocross czekają nas 3 odrębne imprezy.

Pierwsza już 19 listopada w Kobyłce. Tutaj mamy zaszczyt zaprosić Was na Mistrzostwa Mazowsza i Warszawy. Dla większości z Was miejsce to jest znane, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dodali czegoś od siebie.

Kolejna impreza odbędzie się 9 grudnia. Czekamy na ostatnie potwierdzenia dotyczące miejsca. Jak wszystko będzie w 100% pewne od razu Was poinformujemy!

Na koniec czeka nas olbrzymie wyzwanie organizacyjne i wszystko wskazuje na to, że już niebawem zaprosimy Was na wyścig w randze Pucharu Polski w Przełajach, który odbędzie się w dniach 6-7 stycznia 2018!

Trzymajcie mocno kciuki i śledźcie naszą przełajową stronę.

Po pełnym sezonie naszych zawodów Cross Country wiemy, że nasza strona www przypadła Wam do gustu. Staraliśmy się, żeby była ona jak najbardziej przejrzysta i intuicyjna. Dlatego przy rozpoczęciu przygody z przełajami oddajemy w Wasze ręce sprawdzone narzędzie, do którego – mamy nadzieję – będziecie często zaglądać.

Wielkie dzięki dla Anki Witkowskiej, która po raz kolejny rozwaliła system!!!

Pozdrawiamy

Ekipa Małej Ligi XC