LOCKDOWN przedłużony – odwołane kolejne imprezy

Do ostatniego momentu mieliśmy nadzieję, że się uda… niestety…

Kochani.

Z olbrzymim żalem i wielkim rozgoryczeniem musimy po raz kolejny odwołać inaugurację. W związku z przedłużeniem lockdown’u do 18 kwietnia zmuszeni jesteśmy odwołać również imprezę, którą planowaliśmy na 17 kwietnia.

Tak samo jak pewnie większość z Was jesteśmy już zmęczeni tą sytuacja, ale kompletnie nie mamy na nią wpływu. Nie będziemy na siłę próbowali szukać luk w przepisach, wpisywać naszych imprez do kalendarza związku kolarskiego, udowadniać na siłę, że jesteście „zawodowymi” sportowcami, etc. …nie o to w tym wszystkim chodzi…

Możemy nie rozumieć pewnych decyzji, możemy zachodzić w głowę, czemu niektóre możliwości „spotkań” są możliwe, a inne są zabraniane… ale nawet najbardziej niezrozumiałe decyzje trzeba uszanować i się do nich dostosować. Jeszcze raz pragniemy podkreślić, że jesteśmy pewni, że Wy (zawodniczki i zawodnicy oraz kibice naszych imprez) w 100% udźwignęlibyście wymogi i obostrzenia stosując się do naszych próśb i wytycznych. Jesteśmy przekonani, że razem – obok siebie – moglibyśmy czuć się bezpiecznie. Forma wyścigu, którą szykowaliśmy (jazda indywidualna na czas) jest w naszej opinii bardzo bezpiecznym sposobem rywalizacji w obecnych czasach.

Mieliśmy nadzieję, że sezony 2020 oraz 2021 będą przełomowe dla rozwoju M LIGI. Nowy cykl biegowy, nowe pomysły, LIGUŚ, nowe lokalizacje… nowi partnerzy oraz promotorzy M LIGI, którzy w dalszym ciągu deklarują chęć współpracy… Pomimo covidowych przeszkód my nadal wierzymy w rozwój i jak tylko sytuacja na to pozwoli wrócimy silniejsi!

W miejsce odwołanych terminów będziemy chcieli zaproponować nowe, bez zmniejszania planowej liczby wyścigów, ale czas pokaże…

Na razie pozostają nam spotkania z Wami na wspólnych nieoficjalnych treningach i ustawkach.

Trzymajcie się ciepło!!!

Serdecznie pozdrawiamy.

Cała ekipa M LIGI!