INAUGURACJA ODWOŁANA

Niestety jesteśmy zmuszeni odwołać inaugurację

Drogie Zawodniczki, drodzy Zawodnicy!

Niemal dokładnie rok temu – bo 28 marca 2020 roku musieliśmy po raz pierwszy w naszej historii odwołać zawody… COVID-19 wygrał. To była dla nas bardzo trudna decyzja, ale przyjęliście ją ze zrozumieniem. Teraz mamy wrażenie deja vu… Niestety obecna sytuacja i rozporządzenia dotyczące ograniczeń, które na Mazowszu wejdą w życie już od poniedziałku zmusiły nas do podjęcia decyzji o odwołaniu inauguracyjnej imprezy.

Jesteśmy przekonani, że zarówno My (jako organizator) jak i Wy – uczestnicy, zadbalibyśmy wzajemnie o nasze wspólne bezpieczeństwo, szczególnie w formie rywalizacji jaką proponowaliśmy (indywidualna jazda na czas), ale wprowadzenie lock-down’u na Mazowszu od 15 marca uniemożliwia organizację imprezy nawet wg najbardziej przychylnej interpretacji prawnej, jaką dysponujemy. Moglibyśmy znaleźć luki w przepisach i zaprosić Was na korespondencyjne ściganie z pomiarem czasu i wyznaczoną trasą (bez biura zawodów, poczęstunku, całej oprawy…), ale byłoby dalece nie fair pobieranie za taką formę zawodów opłaty startowej.

Chcemy Was jednak zapewnić, że w pierwszym możliwym terminie rozpoczniemy nasz cykl dokładnie w takiej formie, w jakiej miał być przeprowadzony podczas inauguracji. Jesteśmy niemal pewni, że miejsce rozegrania zawodów również pozostanie bez zmian. Osobom, które zadeklarują przeniesienie opłaty startowej na pierwszy możliwy termin taką płatność oczywiście przeniesiemy. Wszystkich, którzy zdecydują się na zwrot opłaty startowej prosimy o kontakt na biuro@mlxc.pl

Miejmy nadzieję, że do zobaczenia już niebawem!!! Tak jak Wy bardzo chcielibyśmy choć namiastkę normalności…

Będziemy na Was czekać, bo to przecież Wasze zawody!!!

Serdecznie pozdrawiamy

Ekipa M LIGI