ELVELO odzieżowym partnerem cyklu M LIGA

W tym roku FINISHERY 2020 przygotuje firma ELVELO!

W zeszłym roku zdecydowaliśmy nagrodzić najwytrwalszych zawodników pamiątkową koszulką FINISHER 2019. Widok tak licznej grupy zawodników w naszych barwach podczas finału w Celestynowie był BEZCENNY!!!

W tym roku również zdecydowaliśmy, żeby najbardziej wytrwałych zawodników nagrodzić w taki sposób!

Kalendarz 2020 został kompletnie wywrócony do góry nogami, ale zaplanowaliśmy 8 imprez (5 maratonów i 3 XC) i mamy nadzieję, że już żaden wirus i inne kataklizmy nie pokrzyżują nam planów w ich organizacji.

Dla wszystkich zawodników, którzy wystartują w siedmiu ośmiu imprez na koniec sezonu będzie czekała koszulka z nowej kolekcji, którą przygotowujemy właśnie z firmą ELVELO tak więc szykuje się naprawdę super projekt!!!

…ale to nie koniec!!!

Wśród wszystkich najwytrwalszych zawodników rozlosujemy nagrodę specjalną, jaką będzie koszulka, którą będzie można od początku do końca SAMEMU zaprojektować!!!

Właściciele firmy będą z nami niemal na wszystkich imprezach. Będziecie mogli zobaczyć i sami sprawdzić jakość materiałów oraz sposób wykonania odzieży sportowej.

ELVELO to polska rodzinna firma stworzona przez pasjonatów kolarstwa. Wszystkie ciuchy wykonywane są pod Warszawą we własnej szwalni i przygotowalni. Firma postawiła na samodzielność i z pewnością będzie to olbrzymi atut w realizacji nawet najbardziej oryginalnych projektów i zamówień!

Cieszymy się, że ELVELO dołączyło do grona naszych partnerów!!!