CECHINI MUSZYNA kolejny rok z nami!!!

Już po raz kolejny oficjalną wodą cyklu została Cechini Muszyna!

Po zeszłym sezonie otrzymaliśmy od Was dużo pozytywnych opinii na temat wody dlatego nie mogło być inaczej i w tym roku, już po raz drugi oficjalną wodą cyklu została Cechini Muszyna!

Bardzo się cieszymy ponieważ jest to woda bardzo wysokiej jakości o dużej zawartości naturalnych składników.

Cechini jest w całości polską firmą rodzinną.
Nazwa firmy wywodzi się bezpośrednio od nazwiska założycieli – Józefa i Stanisława Cechini, których pradziad przyjechał z ziemi włoskiej do polskiej na początku XVIII wieku jako inżynier budowlany.
To tu na terenie Muszyny – Żegiestowa Zdroju Franco Cechini wraz z większą grupą włoskich robotników budowlanych, fachowców wśród budowniczych najcięższych przepraw komunikacyjnych, rozpoczął drążenie tunelu kolejowego na zlecenie Polskiego Rządu.
Dziś Cechini to przedsiębiorstwo z 30 letnią historią, tradycją która zobowiązuje do jak najlepszych praktyk i gwarantuje najwyższą jakość. Zatrudnia około 400 osób. Prężnie działa w branży budowlanej, uzdrowiskowej  i oczywiście wodnej.

Tak jak dla nas, organizatorów imprez sportowych na świeżym powietrzu tak samo dla właścicieli firmy Cechini bardzo ważna jest ekologia dlatego woda jest rozlewana do butelek pochodzących w 100% z recyclingu.

Bardzo dziękujemy firmie Cechini za wsparcie!

Ekipa M LIGI