PODZIĘKOWANIA ZA SEZON 2018!!!

Chcieliśmy bardzo podziękować za cały 2018 i drugi pełny sezon Małej Ligi 

Dziś ostatni dzień starego roku, który był dla nas bardzo intensywny. Drugi pełen sezon cyklu Mała Liga XC rozpoczęliśmy w marcu na Górze Lotnika, gdzie zmagaliście się w pośniegowym błocie, a finiszowaliśmy w pięknych jesiennych barwach w Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie. Drugi rok z rzędu pytaliście nas, jak to robimy, że za każdym razem dopisuje pogoda 🙂 …prawdę powiedziawszy to nasza słodka tajemnica, której nie możemy zdradzić 😉

W 2018 roku zorganizowaliśmy łącznie 12 imprez. W styczniu odbył się wyścig przełajowy w Otwocku, później cały cykl XC składający się aż z 9 etapów, w międzyczasie zadebiutowaliśmy z maratonem Małej Ligi, a ostatni raz spotkaliśmy się z Wami 11 listopada podczas wyścigu przełajowego w Lesie Bródnowskim.

Czasami sami się zastanawialiśmy jak to wszystko się udało zważywszy na to, że każdy z członków ekipy Małej Ligi ma swoją pracę i zawodowe obowiązki. Odpowiedź jest prosta: Bez ZAANGAŻOWANIA i wsparcia bardzo wielu osób nie byłoby to możliwe.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować WSZYSTKIM, którzy dołożyli cegiełkę do tego przedsięwzięcia: firmom, które w nas uwierzyły i zdecydowały się zostać partnerami naszego cyklu, wszystkim osobom (członkom naszych rodzin, przyjaciołom, bliższym i dalszym znajomym), którzy dokładali swoją parę rąk i nóg do pomocy, patronom medialnym, dzięki którym informacje o nas mogły trafić do jeszcze szerszego grona odbiorców, wszystkim osobom i firmom współpracującym, które starały się ramię w ramię razem z nami stworzyć jak najlepsze zawody. Dziękujemy również stowarzyszeniom, instytucjom i władzom lokalnym za pomoc, wsparcie i okazane zaufanie.

Przede wszystkim jednak dziękujemy WAM, zawodnikom i kibicom, bez których to wszystko nie miałoby sensu! Dziękujemy Za Waszą wolę walki, za emocje, jaki nam dostarczaliście, za radość na mecie, za miłe słowa i wiele pozytywnych opinii. Dawały nam one siłę do działania i poczucie, że robimy coś naprawdę dobrego!

WIELKIE DZIĘKI!!!

Cała ekipa Małej Ligi XC