JURAJSKA oficjalną wodą Małej Ligi XC

Z nieukrywaną radością informujemy, iż oficjalną wodą całego cyklu Mała Liga XC jest JURAJSKA

Z nieukrywaną radością informujemy, iż oficjalną wodą całego cyklu Mała Liga XC jest JURAJSKA

Woda to źródło życia, od niej wszystko się zaczęło. To ona odpowiada za procesy zachodzące w naszym organizmie, eliminuje ryzyko wystąpienia wielu dolegliwości, a nawet poprawia humor. Dlatego prawidłowe nawodnienie to klucz do zdrowia! Tak jak matka troszczy się o swoje dziecko, tak woda dba o nasz organizm każdego dnia. Statystyki podają, że wciąż pijemy jej za mało, a przecież nic nie ugasi lepiej pragnienia niż dobra, naturalna woda mineralna. Krystalicznie czysta, bogata w minerały i wyjątkowo smaczna – taka właśnie jest Jurajska!

Ta naturalnie czysta woda należy do wód średniozmineralizowanych, dlatego rekomendowana jest do codziennego spożywania dla każdego. Wydobywana jest w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – jednym z najczystszych ekologicznie rejonów Polski. Filtrowana przez wapienne pokłady skalne, posiadająca minerały o zrównoważonym składzie – idealnie potrafi zadbać o twoje zdrowie. Dostępna w wersjach: niegazowanej, gazowanej i lekkogazowanej.

Jurajska Sp. z o.o. to firma z bogatym doświadczeniem w produkcji naturalnej wody mineralnej. Posiada jedną z najnowocześniejszych technologii produkcyjnych i aspiruje do miana liderów branży wodno-napojowej na Polskim rynku.

www.jurajska.pl