30.05 – M LIGA CROSS RUN – 1 etap – Góra Sobotów

Biegaczki i Biegacze!!!

My już nie możemy się doczekać na spotkanie z Wami!!!

Po zeszłorocznym debiucie cyklu M LIGA Cross Run wiedzieliśmy, że dalej będziemy rozwijać ten projekt. Niektórych z Was poznaliśmy dopiero podczas „I Biegu – Wygraj z Depresją”, który odbył się w lutym. Tam mieliście namiastkę tego, na co nas stać 🙂

Stawiamy przede wszystkim na atmosferę, zdrową rywalizację, ale chcemy wycisnąć z terenu jak najwięcej, dlatego w zeszłym roku nasze trasy biegowe zostały ocenione przez Was dość wysoko pod kątem trudności… nie zmienia to faktu, że są to trasy dla wszystkich! Satysfakcja jednak z ukończenia takiego biegu jest niewątpliwie największą nagrodą!

Już drugi raz zawody biegowe zostaną rozegrane na Górze Sobotów.

Pętla liczy niewiele ponad 3 km, tak więc dorośli będą mieli do pokonania dystans niecałych 10 km (3 rundy). Suma przewyższeń na jednej rundzie wynosi ok 80 m, podbiegi, jak na Mazowsze są dość długie i nawet strome, ale co bardzo ważne, praktycznie cała trasa mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie miasteczka zawodów.

Profil trasy i mapka znajdują się poniżej

 

W tym roku zdecydowaliśmy się na odwrócenie kolejności zawodów, czyli biegacze wystartują na trasie przed kolarzami!

NOWE GODZINY STARTÓW!!!

08:00 rozpoczęcie imprezy, zgłaszanie uczestników w biurze zawodów

09:00 start nr 1) kategorie: MŁODZIEŻ 1 i 2 (jedna runda) DOROŚLI I SENIORZY (trzy rundy)

Dekoracja po wyścigu

10:45 start nr 2) kategorie: DZIECI roczniki 2011 – 2008 (runda ok 1 km.)

Dekoracja po wyścigu

11:15 start nr 3) kategorie: DZIECI rocznik 2012 i młodsze (dystans ok. 300 m) – bieg z LIGUSIEM

Tak jak w zeszłam roku oprócz dorosłych i młodzieży przewidujemy również bieg dla najmłodszych. W tym roku najmłodszym będzie towarzyszył również LIGUŚ, czyli maskotka naszego cyklu!!!

 

Dla wszystkich uczestników biegu przewidziany jest MEDAL!!! …a medale z trzech imprez biegowych utworzą jedno pamiątkowe trofeum!

Wśród WSZYSTKICH biegaczy z kategorii Młodzieżowej oraz Dorosłych i Seniorów, którzy wezmą udział we wszystkich TRZECH wydarzeniach na finałowym biegu rozlosujemy BARDZO ATRAKCYJNĄ nagrodę!!!

ZAPISY

REGULAMIN

 

Zapraszamy bardzo serdecznie

Ekipa M Ligi + Liguś